Za każdym razem, gdy róża Bitcoin Above $10,000, It Then Printed Big Fall-How Far Will BTC Plunge Now?

Za każdym razem, gdy róża Bitcoin Above $10,000, It Then Printed Big Fall-How Far Will BTC Plunge Now?

Złoty bakcyl Peter Schiff skomentował wzrost Bitcoinów powyżej 10.000 dolarów, mówiąc, że BTC może odtworzyć się tak szybko, jak ma to miejsce za każdym razem po złamaniu powyżej 10.000 dolarów w przeszłości.

„Bitcoin wrócił powyżej 10K, jak duża będzie następna kropla?“
„Bitcoin ma znaczny opór nad głową, złoto nie.“
Dotychczasowy wzrost Bitcoin’a
Jest o wiele więcej złota niż Bitcoin.
Szczery krytyk Bitcoin Peter Schiff wziął na Twitterze, aby skomentować działania cenowe Bitcoin Billionaire podejmowania BTC powyżej 10.000 dolarów. Schiff mówi, że jest bardzo prawdopodobne, że Bitcoin będzie zanurzyć się tym razem, jak to zrobił trzy razy wcześniej po odpowietrzeniu powyżej 10.000 dolarów poziomu.

Zaprosił również wybitnego pedagoga Bitcoin Anthony’ego Pompliano do udziału w swoim programie na żywo na YouTube, aby omówić to i porozmawiać o nowym, wszechobecnym haju złota.

„Bitcoin wrócił powyżej 10K, jak duża będzie następna kropla?“
W swoim tweecie Peter Schiff przypomniał publiczności, że od wspaniałego rajdu 2017, Bitcoin trzykrotnie przekroczył kluczowy poziom 10.000 dolarów.

Po dwóch pierwszych wzrostach, BTC spadł o 38% i 63%. W maju tego roku spadek wyniósł tylko 15 procent. Peter Schiff wydaje się być pewien, że tym razem Bitcoin nie utrzyma się długo powyżej 10.000 dolarów i zadaje sobie i publiczności pytanie: Jak daleko Bitcoin tym razem zanurkuje?

„Bitcoin ma znaczny opór napowietrzny, złoto nie.“

W innym z jego tweetów, który ukazał się po rozmowie Schiff-Pomp na YouTube, złoty błąd i Euro Pacific Capital CEO tweetował coś, o czym zapomniał powiedzieć Pomp podczas rozmowy.

Według Schiffa, Bitcoin, teraz siedzący na 10.200 dolarów, ma silny opór ogólny, który sprawi, że jego dalszy wzrost do 20.000 dolarów będzie trudnym celem do osiągnięcia.

Jednak krytyk Bitcoin twierdzi, że złoto (które osiągnęło rekordowy poziom 1900 dolarów) nie ma nad nim takiej presji.

Bitcoin (BTC) Analiza cenowa: Analiza przyczyn wybuchu za $10,000
Dotychczasowy wzrost Bitcoin’a
Kiedy Pompliano i Schiff omawiali dotychczasowy wzrost cen złota i Bitcoin, okazało się, że cena XAU wzrosła o dwadzieścia siedem procent, podczas gdy Bitcoin („cyfrowe złoto“) wzrósł o ponad trzydzieści pięć procent, według Pompliano – „ruch dużego chłopca“, jak to określił.

Założyciel biuletynu analitycznego Quantum Economics, Mati Greenspan, również opublikował wykres, na którym wyraźnie widać, że Bitcoin był do tej pory liderem wśród aktywów – sądząc po jego wzroście procentowym.

Od początku roku..: Orange = Bitcoin; yellow = Gold; red = Nasdaq 100, blue = S&P 500, green = Dollar Index.
Jest o wiele więcej złota niż Bitcoin

Prezes Kraken, Jesse Powell i maksymalista Bitcoin Max Keiser zamieścili tweety o podobnej treści, przy czym Powell zdaje się sugerować złotym robakom (a Keiser bezpośrednio znakuje Petera Schiffa), że dostawa złota na Ziemi i we wszechświecie nie jest w 100% rzadkim atutem.

Zaopatrzenie w złoto we wszechświecie jest w zasadzie nieskończone. W naszej galaktyce powinno być około 100 milionów sztuk złota na Ziemi.